Біла кава

Рік заснування: 
2018
Засновники проекту: 
Поточна команда проекту: 
Мета і концепція проекту: 

«Біла кава» – культурно-просвітницький канал, «приготований» із зернин мистецтва та філософії. Це освітнє медіа, мета якого – подавати контент на професійному рівні та стати українським аналогом порталу «Arzamas».  Місія каналу – бути провідником, нести Світло знань, аби кожна людина, незалежно від соціального статусу й місця проживання, мала можливість відкривати для себе дивовижний світ людської культури, зокрема мистецтва і філософії, через лекторів, що закохані у свою справу. Чому? Тому, що, подібно до натхненника Прометея, мистецтво й живопис несуть у собі творчий вогонь великих задумів Творця.

Формат і тематика: 

Контент каналу поділяється на декілька рубрик: звичайні лекції в авдиторіях, відео-лекції (зйомка із декількох ракурсів, ілюстрації та саунд-дизайн), філософські діалоги між філософами, а також короткі освітні анімації, які наразі перебувають на етапі монтажу.

Спікери / автори: 

Наразі доступні відеокурси відомих лекторів як Андрій Баумейстер, Світлана Стоян, Олександр Пустовіт, Олександр Філоненко, Анатолій Ахутін, Антон Дробович.

Плани та перспективи розвитку: 

Подальші напрямки розвитку і цілі пов’язані, насамперед, із зйомкою документальних фільмів, присвячених історії філософії та мистецтва.